דלג לתוכן

מומחיות

רהב תקשורת מספקת פתרונות מדיה מותאמים אישית להשגת יעדיו של הלקוח והגשמת מטרות הארגון

הכל מסתכם בלספר את הסיפור הנכון לאנשים הנכונים. הצוות שלנו מורכב ממנהלים מוכשרים שיבטיחו שהמסר שלך יועבר בצורה המדויקת והמשכנעת ביותר, בנוסף להצגתו לאנשי המפתח בתקשורת הישראלי, בהתבסס על רשת הקשרים הענפה שלנו.

אנחנו נייצג אותך ונשים את ערכיך בסדר העדיפויות. הצוות שלנו יארגן פגישות יחסי ציבור, ינהל מידע ציבורי ומעל לכל ייציג את המסר שלך לציבור עבורך. אנחנו נוודא ונדייק את זמנם של כל הפרסומים ונבטיח רלוונטיות.

הכל תלוי בדרך בה אתה מסתכל על סיטואציה.כל משבר יכול להיות מנוהל, ולפעמים הוא אפילו יכול להפוך להזדמנות. אנו מבינים את אופיין הקריטי של אסטרטגיות חשיבה, זמני תגובה קצרים וביצוע מהיר בסיטואציות שכאלו. אנו מטפלים בכל סוגי המשברים, מתחילתם ועד סופם ונעזור לכם לנווט גם דרך הבעיות הקשות ביותר. הצוות שלנו זמין 24/7, 365 ימים בשנה לכל הלקוחות שלנו, מוכן לנהל כל משבר בכל זמן.

תמיד צעד אחד לפני כולם.אנחנו קודם כל בונים את האסטרטגיה לטווח הארוך, ואז בונים את הטקטיקה בטווח הקצר להשגת המטרות. המנהלים המנוסים שלנו ישמחו לעזור לכם לבנות את האסטרטגיות האופטימליות לארגונכם, ע"י התאמה אישית לצורך ולמטרות שלכם כדי שארגונכם ישגשג. 

התאמה למדיות המשתנות.בעולם המדיה והיח"צ בישראל, אנחנו מהראשונים להתאים את עצמנו לעולם המשתנה ולכוחן של הרשתות החברתיות והדיגיטל. צוות הדיגיטל שלנו ב"רהב מדיה" יעצים את הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות, ינהל את ערוצי הסושיאל הקיימים ויעזור לכם להתרחב למדיות נוספות. בנוסף אנחנו יודעים לוודא כי כל פרסום יגיע לקהל היעד הרלוונטי.

אתה אף פעם לא לבד עם "רהב תקשורת". הצוות שלנו מספק סדנאות אימון ייחודיות לפני אירועים חשובים, מצגות וראיונות לתקשורת על מנת להבטיח מוכנות גבוהה לכל סיטואציה.

אמינות היא הכל.  מוניטין הוא נכס חשוב לכל ארגון. מוניטין טוב יוביל לצמיחה ושגשוג. מוניטין רע יוביל לרוב לכישלון והאטת צמיחה. אנו נעזור לכם לשמור על שמכם טוב ולהעצים אותו כמה שניתן.

אנחנו יודעים מה יוצר סיפור. במשך השנים, רן רהב והצוות שלו יצרו את הקשרים והחיבורים החזקים ביותר בעולם המדיה הישראלי. בזכות זאת הפכנו למקור אמין ומכובד לעיתונאים, אנו יודעים היכן נמצאות ההזדמנויות ואיך לספר את הסיפור הנכון לערוץ המתאים.

אנחנו נוודא כי אתה מוכן לצעד הגדול הבא.במהלך השנים, הוכחנו את הידע והיכולות שלנו בחלק מההנפקות הכי גדולות ומתוקשרות שהיו בישראל. צוות המומחים שלנו מספק פתרונות ייחודים ומלווה את הלקוחות שלנו בכל אבן דרך בתהליך ההנפקה.